Zoznam tém \ Hohe Tauern

Diskusia k téme: Hohe Tauern


Dobrý deň!Chceli by sme v septembry do Rakúska do oblasti Hohe Tauern na turistiku,ale aj s nemeckým ovčiakom!Nemáte tam niekto slovenských známych,či odskúšané ubytovanie,ktoré by ste mi mohli odporučiť?Cena za noc sa môže pohybovať od 15.-25.-!!!Nie sme veľmi zdatný v znalosti nemčiny,preto by sme uvítali slovenského ubytovateľa,aj kvôli radám ohľadom túr a... Dopredu moc dakujem!!!

RE: Hohe Tauern
Katarína 24.02.2016
Ahoj Michal! Vdaka za reakciu,aj ked,sme už v A. v 9.2015 boli,ale neboli sme spokojný s ubytovaním,nakoľko sme bývali 20m,od cesty,ktorá sa podobala diaľnici-množstvom áut!Bolo to asi 30 km od Kaprunu,smerom na Insbruk! Ak budete taký milý,budem rada,ak mi na tú pani dáte kontakt!Už som aj ja zistila a dokonca sa aj kontaktovala so slovenkou,žijúcou v A.,v dedinke Alpbach,ktorá tiež ubytováva so psíkmi!Ak budete mať záujem,tiež Vám môžem poslať kontakt!Zatiaľ dakujem,nech sa Vám,aj s Váším psíkom na potulkách darí!!!

RE: Hohe Tauern
michal 24.01.2016
ahojte.poznam jednu pani v dedinke pragraten oblast grossvenediger.ja chodim kazdy rok po alpach a tiez so psom-sibirsky husky.uz par krat sme u nej spali a nebol ziadny problem so psom mali sme ho cely cas pri sebe na izbe.ak chcete mozem vam dat kontakt ak sa nic nezmenilo.

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Fórum

Odporúčame vidieť

Partneri