Zoznam tém \ Pásy Gecko s pevným predným okom a voľnou koncovkou

Diskusia k téme: Pásy Gecko s pevným predným okom a voľnou koncovkou


Bol som milo potešení že v predajni www.horosport.sk znížili cenu Pásov Gecko ktoré sú s predným okom a voľnou koncovkou na Skialpy, odporúčam navštíviť či už kamennú predajňu Obchodné Centrum Jasná alebo Internetový obchod. Momentálne ich majú za bezkonkurenčnú fantastickú cenu 1 pár = 49,- Eur 2 páry = 89,- Eur stačí Oslovili ma aj vďaka revolučnej technológii "molekulárnej fúzie" ( priľnutie ). Pásy dobre držia aj v extrémnych podmienkach, a zaručujú dlhú životnosť aj pri použití.

RE: Pásy Gecko s pevným predným okom a voľnou koncovkou
mati 22.09.2015
Prvá séria nebola naj, ale druhá je ozaj vydarená...nemam problem s lepenim pasov aj o seba, nakolko ta lepiaca technologia proste drzi. Navyse este jedna vyhoda - cena! http://www.adamsport.eu/pasy-gecko-s-pevnym-prednym-okom-a-volnou-koncovkou-p-7054.html pre istotu som si ešte aj zavolal že či cena platí ked je taka nizka, ale ozaj mozem povedat ze je :)

RE: Pásy Gecko s pevným predným okom a voľnou koncovkou
Martin (martinrepicky@email.cz) - 04.03.2015
Mal so jednu z prvych serii Gecko a nedopadli dobre. Totizto pasy drzali mozno az prilis :-). Na jednej z kryo akcii kedy bolo v noci -28 a cez den -20 som ich zlepil tak, ze lepidlo resp. to co ho nahradza sa oddelilo od nosnej tkaniny a z velkej casi zostalo na sklznici. Pasy boli na vyhodenie, ale kedze som ich kupoval v Nemecku bez problemov mi ich vyreklamovali, ale zobral som radsej klasiku. Este jedna prakticka skusenost. Nerad lepim pasy o foliu, v terene je to neprakticke. Gecko vyslovene nemaju radi lepenie o seba, lepidlo zjavne trpi pri rozliepani a chce to aj riadnu silu.

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Fórum

Odporúčame vidieť

Partneri