Zoznam tém \ Najkrajší MTB výšľap na Slovensku

Diskusia k téme: Najkrajší MTB výšľap na Slovensku


Aby tu bolo niečo aj pre tých, čo na jar vymenia pásy za široké gumy a radšej to majú do kopca, ako by mali ničiť telo aj materiál hrkotaním z kopca :-) A k tomu hneď jeden tip: na Martinské hole po serpentínach je to pekne v chládku po fajnej širokej ceste a dolu sa dá po asfaltke!

RE: Najkrajší MTB výšľap na Slovensku
Kocka (iliner@upcmail.sk) - 06.09.2011
To kudi - jazda na bicykli na Krížnu je bezproblémová podľa návštevného poriadku NP myslím, že príloha 5 je to dovolené Kráľova studňa-Krížna-Líška-Rybovské sedlo a odtiaľ tak ako si šla Ty smerom na Rybô alebo je možnosť odbočiť pod Rybovským sedlom doľava a prejsť do Liptovských Revúc a späť do BB cez Veľký Šturec.

RE: Najkrajší MTB výšľap na Slovensku
kudi (janakudi@gmail.com) - 10.05.2011
Zalámanou dolinou,kt. sa neskôr napojí na zelenú značku.Po nej rovno k hotelu a potom na krížnu(nemalo by sa,ale keď môžu 4kolkáry). Nasleduje krásny zjazd do rybieho. Do Starých hôr sa nemusí ísť celý čas po hlavnej ceste.Pri ústí do doliny Rybô je zvážnica,kt. sa napojí na hl.cestu...

RE: Najkrajší MTB výšľap na Slovensku
Ripo 02.05.2011
Ktorou cestou?

RE: Najkrajší MTB výšľap na Slovensku
kudi (janakudi@gmail.com) - 01.05.2011
Pre BB je to urcite Krizna

RE: Najkrajší MTB výšľap na Slovensku
marians 13.04.2011
Áno zo Šumiaca. Napaja sa tam cesta ešte v lese priamo na jednej serpentíne. Pri ceste hore sa ta cesta napája zprava. Ak si dobre pamätam, tak raz touto cestou viedol Horal cyklomaraton. Hore sa šlo riadne zo Šumiaca, a smerom dole sa odbočilo na tu cestu. Pamätam si, že bola čím ďalej, tým viac zarastená a keď križovala chodník, tak sme odbočili naň. Chodníkom sme už zjazdovali dole do Telgártu. Ten chodník to bola paráda. Podľa mňa na výšľap je jednoznačne najlepšia priama cesta zo Šumiaca. Inač z Kraľovky som raz šiel na bajku aj hrebeňovku na Čertovicu. Ešte pred vychricou. Bolo aj tlačenia, ale stalo to zato. Nikdy nezabudnem na zjazd do sedla Priehyba. Dali sme ho, s teraz už švagrom, na bajkoch, a bol to určite jeden z najťažšich zjazdov, čo som kedy šiel:)

RE: Najkrajší MTB výšľap na Slovensku
Ripo 12.04.2011
Zo Šumiaca? Či sa dá aj po nejakej menej "civilizovanej" ceste? Lebo asi v polovici sa na ňu napája nejaká zvážnica akoby od Telgártu nie? Tá čo križuje.aj zelenú značku.

RE: Najkrajší MTB výšľap na Slovensku
marians 10.04.2011
kráľova hoľa forever

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Fórum

Odporúčame vidieť

Partneri